فویل آلومینیوم

فویل محصول خوبی برای برطرف کردن مشکلات و دردهای روزانه ماست.شاید به نظر عجیب و غریب برسد، اما مشخص شده که این یک حقیقت است

به عنوان مثال از شنیدن این خبر که پیچیدن پا در فویل آلومینیومی یک ایده عالی است و درد را از بین می برد، تعجب کردید. فکر می‌کنید چرا؟ این مقاله را دنبال کنید تا با فواید این محصول معجزه گر بیشتر آشنا شوید.

همه با ورقه های فویل‌ آلومینیوم آشنا هستید. بیشتر افراد از فویل آلومینیوم در آشپزخانه استفاده می‌کنند، اما شاید اصلا به گوشه ذهنشان هم خطور نکند که باید قسمتی از بدنشان را در فویل آلومینیومی بپیچند که در واقع یک ایده بسیار خوب می باشد! شاید به نظر عجیب و غریب برسد، اما مشخص شده که فویل آلومینیوم محصول خوبی برای برطرف کردن مشکلات و دردهای روزانه ماست.

مزایای فویل آلومینیوم

پیچیدن قسمتی از از بدن در فویل آلومینیوم مزایا و فواید بسیار زیادی دارد. مثلا، شما می‌توانید درد مفاصل را مهار کنید، سوزش ناشی از سوختگی‌های سطحی را کاهش دهید و علاوه بر این با پیچیدن فویل آلومینیوم خستگی کار روزانه را از تن خود بیرون می‌کنید. شاید باور نکنید، اما فویل آلومینیوم برای درمان سرما خوردگی کاربرد دارد.به یک سرماخوردگی سخت مبتلا شده اید؟ شما می‌توانید به سرعت از شر آن نجات پیدا کنید! چطور چنین چیزی امکان دارد؟ کافیست ۵ تا ۷ ورق فویل آلومینیوم بردارید و پای خود را دور آن بپیچید. بگذارید حدود یک ساعت فویل‌ها دور پایتان بماند. بعد از این مدت، فویل‌ها را بردارید و بگذارید یک ساعتی پاهایتان نفس بکشد و سپس دوباره پاهای خود را دور فویل بپیچید. این فرایند را هر روز غروب تکرار کنید. بعد از دو شب، تفاوت را به چشم خودتان خواهید دید.

نمونه بعدی که می توان مثال زد: اگر مبتلا به درد مفاصل هستید، می‌تواند با پیچیدن فویل به آن کمک کنید. از یک بانداژ برای ثابت نگه داشتن فویل سر جای خودش استفاده کنید. قبل از خواب، فویل را دور مفصلی که درد می‌کند بپیچید و مطمئن شوید که در تمام طول شب سر جای خودش باقی می‌ماند. این کار را به مدت ۷ شب پیاپی انجام دهید تا شاهد تاثیر خوب آن باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *