خرید فویل آلومینیوم

فویل آلومینیوم کاربرد زیادی در صنعت تولید ظروف آلومینیومی یک بار مصرف دارد. بسیاری از این ظروف یکبار مصرف غذا در شرکت آلومینیوم هزاره سوم میلاد تهیه و توزیع می شود که به عنوان نمونه می توان ظرف تک پرس آلومینیومی را نام برد که  از فویل آلومینیوم تولید میشود.

همچنین فویل آلومینیم کاربرد زیادی در بسیاری از قسمت های آزمایشگاه از جمله پوشاندن سطوح آلوده،پوشانده ظروف بدون درب و بسیاری موارد دیگر دارد . فروش فویل آلومینیوم در بازار به شکل های مختلفی انجام میشود که از جمله میتوان به فروش این محصول به صورت عمده و فویل آلومینیوم عرض ۸۰ سانتیمتر ضخامت های ۵۰ و ۷۰ میکرون در وزن های مختلف کیلویی و رول به وزن یک  کیلو گرم اشاره داشت.

فروش انواع فویل آلومینیومی با کیفیت بالا و قیمتی  ازران و مناسب در ابعاد و ضخامت های مختلف در بازار تهران مرکز پخش فویل آلومینیومی از برند های مختلف همچون فویل آلومینیومی بلیستر – پایون و دیگر برند ها و محصولات از جمله ظرف خورشتی گرد آلومینیومی و دیگر محصولات شرکت آلومینیوم هزاره سوم میلاد، برای کاربرد های مختلف از جمله فویل آلومینیوم حرارتی – بسته بندی – دو لایه سه لایه و چند لایه و مصارف مختلی چون فویل آلومینیوم خانگی ، فویل آلومینیوم اجاق گاز یا روگازی ، فویل آلومینیوم قلیان ، فویل آلومینیوم مش مو ، فویل آلومینیوم رنگی قابل چاپ و همچنین فویل آلومینیوم سیگار و سایر موارد میباشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *