فویل آلومینیوم تولید شده در ایران با توجه به کاربرد آن، موارد مصرف متنوعی را در برمیگیرد.

یکی از پرکاربردترین موارد مصرف این محصولات استفاده از آن در مکان هاییست که طبخ غذا در آن صورت میگیرد. مانند آشپزخانه های خانگی ورستوران ها. علی رغم ذکر نقش مهم این محصول در مکان های ذکر شده، نمی توان از نفوذ نیاز به این محصول در همه ی رده های زندگی روزمره چشم پوشی نمود. گستره ی این نفوذ را می توان از گلفروشی ها تا صنعت عکاسی برشمرد.

پیرو این مطلب می توان مشاهده کرد که عرض های مختلفی از این محصولات، به صورت روزانه تولید و در بازارهای خرید و فروش در اختیار متقاضیان قرار می گیرد. انواع مختلفی از فویل آلومینیومی در ایران تولید می شود که می تواند در مکان های مختلفی استفاده شود. فویل آلومینیومی خانگی یکی از نمونه محصولاتی است که با قیمت های مختلف و در عروض متنوع به فروش می رسد. با افتخار شایان ذکر است که این شرکت یکی از برترین و باتجربه ترین مراکز فروش فویل آلومینیوم کیلویی رولی آشپزخانه در ایران می باشد که توانسته است با ارائه محصولاتی با کیفیت و در خور طبع متقاضیان خود، رضایت ایشان را کسب نماید.

جهت اطلاعات بیشتر، لازم به ذکر است که عرض فویل های آلومینیوم قابل استفاده در رستوران ها و منازل به صورت زیر می باشند:

  • فویل آلومینیومی عرض 20
  • فویل آلومینیوم عرض 30
  • فویل آلومینیوم عرض 45

البته شایان ذکر است که فویل آلومینیوم تنها محدود به این عروض نیست و می تواند در عرض های بالاتری هم ارائه گردد. اما همانطور که پیداست فویل آلومینیوم در عروض با مقدار بالاتر برای استفاده های خانگی مناسب نیست و در موارد دیگری کاربرد دارند. فویل آلومینیوم از نظر ضخامت نیز، دسته بندی میگردد. ضخامت فویل آلومینیوم که اصطلاحاً به آن میکرون گفته می شود در فویل هایی با مصارف خانگی و آشپزخانه به طور معمول در حد 14 میکرون می باشند.این فویل ها در رول های یک کیلویی تولید می شوند و قیمت آن ها هم به صورت کیلویی اعلام می گردد. تمام سایز و عرض فویل ها در یک وزن یک کیلویی می باشند.

در مدل هایی که برای استفاده برای ظروف یکبار مصرف آلومینیوم تولید می شوند، ضخامت آن ها بالای 50 میکرون است.

قیمت و نرخ خرید فویل آلومینیوم رولی، وابسته به قیمت شمش آلومینیوم است. به این معنا که با تغییر قیمت شمش آلومینیوم، قیمت این محصولات نیز دستخوش تغییر می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *