فویل آلومینیوم در آشپزخانه کاربردهای بسیاری دارد. برخلاف اعتقاد اکثر مردم که بر این باورند که خرید فویل آلومینیوم فقط باید برای مصارف صنعتی باشد، این محصول در آشپزخانه کاربردهای بسیاری دارد.
بخش عمده وسایل خانه و آشپز خانه ای که از آن ها نگهداری می کنیم را به خوبی نمی شناسیم و از میزان کارایی دقیق آن ها خبر نداریم. شما با 99 درصد از کارایی های فویل ساده ترین وسیله خانه تان آشناییی ندارید.
از آشپرخانه خود عبور می کنید روزانه از بیشتر وسایل خانه و آشپرخانه خود استفاده می کنید ولی از کارهای شگفت انگیزی که می توانید با آن ها انجام دهید اشنایی ندارید.
در اکثر خانه به طور معمول می توانید یک رول فویل آلومینیومی پیدا کنید اما به چه میازن از مفید بودن آن آگاهی دارید. از استفاده در آشپزی حرف نمی زنیم دقیقا از مصارفی می زنیم از آن آگاهی ندارید.
قیف: یک استفاده مفید از فویل آلومینیومی این است که در مواقعی که نیاز دارید مایعی را در بطری با دهانه ای باریک بریزید میتوانید از فویل آلومینیومی خود یک قیف بسازید.
اتو لباس: برای سرعت بخشیدن به زمان اتو کردن و بهتر اتوشدن لباس ها به شما توصیه می کنیم که از یک ورقه فویل آلومینیومی در زیر لباس ها خود استفاده کنیم.
تیز کننده چاقو: شما به راحتی می توانید قیچی و چاقوهای کهنه و کند خود را با برش دادن چند تیکه فویل آلومینیومی دوباره به تیزی روز اول شان کنید.
قالب شیرینی: برای درست کردن انواع شرینی و بیسکوییت می توانید با استفاده از فویل قالب هایی را با هر طرح و شکلی اماده کنید.
بستنی : بسیار پیش آمده است که کودک شما درحال بستنی خوردن آنقدر زمان را کش بیاورد تا بستنی آب شود و همه جای خانه را کثیف کنید بهترین راه حل پیچیدن فویل آلومینیومی به دور بستنی است که مانع از ریختن آن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *