فویل آلومینیوم

فروش فویل آلومینیوم های رنگی بیشتر برای زیبایی و تزئینی کاربرد دارد. به عنوان مثال می توان به کاربرد فویل‌های رنگی در آرایشگاه‌ها برای مش و هایلایت مو اشاره کرد.

جایی که رنگ‌های مختلف فویل آلومینیوم به آرایشگر این امکان را می‌دهد که بتواند به سادگی رنگ‌های مختلفی را روی مو کار کند و در تشخیص رنگ‌های زیر فویل اشتباه نکند.

 همچنین از موارد دیگر استفاده از فویل‌های رنگی در بسته‌بندی شکلات‌های تخته‌ای، قلبی، گرد و مکعبی، خانگی و صنعتی و ….  را می توان اشاره کرد.

از دیگر استفاده‌های فویل‌های رنگی در صنایع دستی و کارهای هنری می‌باشد. گستره استفاده از فویل‌های رنگی در این زمینه بسته به خلاقیت و حسب مورد بسیار متنوع می‌باشد.

ورقه های آلومینیومی که این خاصیت را دارند سطح‌شان عاری از هرگونه چربی و آلودگی می‌باشد و معمولاً برای افزایش کیفیت چاپ در ابتدا یک لایه پرایمر بر روی سطح فویل اعمال می‌گردد و پس از خشک شدن پرایمر، می‌توان رنگ را چه به صورت تون پلات (یکدست یکرنگ) و چه به صورت چاپ طرح‌دار به کمک کلیشه بر روی سطح اعمال می شود. فويل آلومينيوم رنگی در واقع ورقه های چاپ پذيری است كه بر روی يک سمت آن پرايمر و چاپ اعمال شده است. رنگ و پرایمر ضمن ایجاد جلوه بصری متنوع و جذاب، پوشش مضاعف روی فویل ایجاد می‌کنند که خصوصا در مورد بسته‌بندی شکلات، که از معمول‌ترین کاربردهای فویل رنگی است، باعث می‌شود نفوذ هوا به داخل بسته‌بندی و به دنبال آن فاسد شدن شکلات کمتر صورت گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *