فویل آلومینیوم یک محصول بینظیر در زندگی روزمره ما می باشد. شاید به نظر عجیب و غریب برسد، اما این محصول کاربردهای بسیاری دارد

تقریبا اکثر مردم با فویل‌های آلومینیومی آشنایی دارند و در کارهای روزانه خود از این محصول استفاده می کنند، اما شاید اصلا به گوشه ذهنشان هم خطور نکرده است که باید قسمتی از بدنشان را در فویل آلومینیومی بپیچند که در واقع یک ایده بسیار خوب است! شاید به نظر عجیب و غریب برسد، اما مشخص شده که فویل آلومینیوم محصول خوبی برای برطرف کردن مشکلات و دردهای روزانه ماست. در ادامه به برخی از مزایای این محصول شکفت انگیز می پردازیم:

مزایای فویل آلومینیوم

پیچیدن قسمتی از از بدن در فویل آلومینیوم مزایا و فواید بسیار زیادی دارد. مثلا، شما می‌توانید درد مفاصل را کم کنید، سوزش ناشی از سوختگی‌های سطحی را کاهش دهید و علاوه بر این با پیچیدن فویل آلومینیوم خستگی کار روزانه را از تن خود بیرون می‌کنید. شاید باور نکنید، اما فویل آلومینیوم برای درمان سرما خوردگی هم خوب است.

قبل از این که بدانید چرا باید پای خود را در فویل آلومینیوم بپیچید، بگذارید با شما در مورد کاربردهای عالی دیگری از فویل آلومینیوم بگوییم که ممکن است تا به حال نشنیده باشید:

۱- قیف

قیف لازم دارید، اما دم دستتان نیست یا اصلا ندارید؟ نگران نباشید! تکه‌ای فویل آلومینیوم را بردارید و به شکل قیف در بیاورید. این قیف فویلی جدید نشت نمی‌کند و لازم نیست زحمت بکشید، به مغازه بروید و قیف بخرید. این یک ایده آلی است.

۲- اتو

فویل آلومینیومی یک راهکار عالی برای اتوکشی فوری است. اگر لازم است خیلی فوری لباسی را اتو کنید و وقت کافی برای این کار ندارید، لباس خود را دور یک تکه فویل تا کنید و سپس آن را اتو بکشید. فویل آلومینیومی باعث می‌شود لباس شما همزمان از هر دو طرف اتو شود. در ضمن، کار شما هم سریع‌تر انجام خواهد شد.

۳- قیچی

لازم نیست قیچی‌های خود را وقتی کمی کند می‌شوند دور بیندازید. تنها چیزی که نیاز دارید مقداری فویل آلومینیومی است. یه تکه فویل بردارید. سعی کنید آن را با قیچی تکه تکه کنید. فویل باعث می‌شود قیچی شما دوباره مثل روز اول تیز و برنده شود.
شفاآنلاین را در اینستاگرام هم دنبال کنید

۴- چسب ضد استاتیک

چسبندگی استاتیک لباس‌ها می‌تواند بسیار آزار دهنده باشد. خوشبختانه، یک راهکار ساده برای این مشکل وجود دارد که دیگر کرک یا چیزی به لباس شما نچسبد. مقداری فویل را مچاله کنید و به شکل توپ دربیاورید. سپس، توپ فویلی را به لباس خود بمالید. خواهید دید که چسبندگی استاتیک به طور کل از بین می‌رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *