فویل آلومینیوم  فویل آلومینیوم
فویل آلومینیومشرکت آلومینیوم هزاره سوم میلاد به عنوان تولید کننده فویل آلومینیوم درکشور با استفاده از تجربیات حاصل از 50 سال تولید در این بخش و با بکارگیری ماشین آلات برترین تولید کننده دستگاهای نورد آلومینیوم جهان به عنوان عاملی اثر گذار در بازارهای داخلی و خارجی، حضوری موفق داشته است.

ماشین آلات تولیدی این شرکت که از سال 1342 در شهر تهران به خدمت گرفته شده بود پس از انتقال کل تکنولوژی و تجربیات مربوطه به محل  کارخانجات این شرکت در شهرک صنعتی شمس آباد ضمن نوسازی مجدد و با  افزایش حجم  تولید به میزان 4 برابر ظرفیت اسمی با بهترین شرایط  نصب و مورد بهره برداری مجدد قرار گرفت.

ظرفیت تولید این شرکت سالانه بالغ بر 1500 تن انواع فویل آلومینیوم می باشد که با توجه به استفاده بهینه از زمان و روشهای تولیدی تنها به همت تعداد 20 نفر پرسنل متخصص میسر گردیده که این امر نشان از بهره وری قابل توجهی می باشد که به تبع آن کاهش قیمت تمام شده را سبب می گردد.

نیم قرن تجربه ما در تولید فویل آلومینیوم سبب تولید طیف گسترده ای از ضخامت های مورد نیاز بنا به درخواست مشتریان و تحویل کالا در کمترین زمان با بالاترین کیفیت و بدون محدودیت وزن درخواستی از سوی مشتریان شده است که این امر نشان از مشتری مداری در شرکت آلومینیوم هزاره سوم دارد.طراحی وب سایت - طراحی سایت