فویل آلومینیوم  فویل آلومینیوم

فویل آلومینیوم

فویل آلومینیوم به عنوان اصلی ترین محصول این شرکت به شمار می آید.
فروش فویل آلومینیوم تخصص شرکت آلومینیوم هزاره سوم میلاد است.

فویل آلومینیوم

شرکت آلومینیوم هزاره سوم میلاد با در اختیار داشتن نیم قرن تجربه در تولید فویل آلومینیوم .در ایران به عنوان یکی از مهمترین تولید کنندگان این محصول در کشور دارای قابلیت تولید طیف گسترده ای از انواع فویل آلومینیوم برای مصارف مختلف می باشد.
سرمایه گذاری مستمر در امر تحقیقات سبب بهبود روزافزون کیفیت محصولات این شرکت شده است.
شرکت آلومینیوم هزاره سوم میلاد برای مشتریانی که به دنبال بهترین راه حل برای کاهش بهای تمام شده محصول خود با بالاترین کیفیت می باشند شریکی ایده آل محسوب می شود.
شرکت آلومینیوم هزاره سوم میلاد با در اختیار داشتن چهار دستگاه نورد سرد و نورد فویل آلومینیوم به همراه کوره های آنیلینگ و دستگاه های سپراتور و برش و رول پیچ ،امکان تولید وتحویل کلیه سفارشات ، را در کوتاه ترین زمان ممکن را دارد. کمترین ضخامت فویل آلومینیوم تولید این شرکت 0.006 میلیمتر وبیشترین ضخامت ورق 2 میلیمتر می باشد. وجود کارخانجات این شرکت در حومه شهر تهران و نزدیکی آن به خطوط اصلی ترانزیت کشور عامل اساسی در گسترش روند تسریع در تحویل کالا به سراسر کشور و صادرات در این مجموعه گشته است.
از جمله سوابق تولیدی شرکت علاوه بر تولید فویل آلومینیومی . میتوان به تولید فویل پلاتین - تولید فویل سرب - تولید فویل روی و تولید آلیاژهای مرتبط اشاره نمود.
شرکت آلومینیوم هزاره سوم میلاد با در اختیار داشتن ماشین سنگ زنی هرکولس افتخار رفع نیاز بسیاری از صنایع کشور را با استفاده از دانش و تجربه کامل سنگ زنی غلطک ها دارد.

طراحی وب سایت - طراحی سایت